"Witamy na stronie Acfe - u nas znajdziesz ciekawe informacje związane z biznesem oraz ekonomią."

Acfe to grupa Ekspertów i Specjalistów którzy przedstawiają tu zbiór myśli autorów na temat stron

Nasz sklep oferuje wysokiej klasy artykuły bhp.

W ofercie znajdą Państwo między innymi odzież roboczą, odzież ochronną oraz obuwie bhp. Zapewniamy szeroki wybór rękawic ochronnych, masek, okularów ochronnych, nauszników oraz stoperów dousznych. 
Zadbamy o ochronę głowy, dróg oddechowych czy oczu i uszu. Nasze artykuły zapewnią bezpieczeństwo pracownikom pracującym zarówno na ziemi jak i na wysokościach. Oprócz odzieży oferujemy również bariery, taśmy ostrzegawcze oraz pachołki. Wszystkie nasze artykuły posiadają atesty, potwierdzające najwyższą jakość i niezawodność. 
Każdy produkt może być oznakowany logiem Państwa firmy. Zamówienia realizujemy na terenie Polski oraz poza jej granicami. Po wcześniejszym ustaleniu możliwy jest także odbiór osobisty. Oprócz artykułów bhp posiadamy w ofercie także maty wejściowe. Pełnią one funkcję nie tylko estetyczną, ale też ochronną. 
Posadzka przy drzwiach jest szczególnie narażona na uszkodzenia, spowodowane dużym eksploatowaniem powierzchni przez ruch pieszy. Dzięki naszej macie ochronnej wejście do Państwa obiektu będzie przez długi czas wyglądało estetycznie. Maty zbierają również zanieczyszczenia przenoszone na butach odwiedzających, dzięki czemu sam obiekt pozostanie czysty. Maty możemy wykonać z logo firmy, w dowolnych kolorach oraz w dowolnych wymiarach. 
Chętnie pomożemy dobrać odpowiednią matę do Państwa wymagań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gwarantujemy najwyższą jakość, profesjonalne doradztwo oraz terminową realizację zamówienia.
Katalog mat wejściowych do obejrzenia tutaj.

Zdjęcia naszego reportera

artykuły bhp

maty wejściowe