"Witamy na stronie Acfe - u nas znajdziesz ciekawe informacje związane z biznesem oraz ekonomią."

Acfe to grupa Ekspertów i Specjalistów którzy przedstawiają tu zbiór myśli autorów na temat stron

Świat pędzi do przodu.

Zmienia się wszystko. Powstają nowe technologie, rozwija się medycyna. Ludzie chcą być piękni tak, jak piękne mają być wnętrza, w których mieszkają. Wyposażenie wnętrza, niezależnie od tego, czy mówimy tu o naszym domu na wsi, apartamencie w mieście, czy filii biura w centrum, musi spełniać coraz więcej standardów, aby mogło być komfortowe. 
Okna naszych domów, to często ogromne tafle szkła, które wymagają należytej oprawy. Pozbyliśmy się firanek, a rolę zasłon czy rolet, spełniają równie dobrze shuttersy, czyli okiennice wewnętrzne. Shuttersy są uniwersalne i pasują niemalże do każdego wnętrza. Nadają pomieszczeniu ciepła i nutkę ekskluzywności. Te okiennice wewnętrzne mogą występować praktycznie w każdym, wybranym przez nas kolorze z palety dostępnej na tej stronie
Nie jest problemem wyposażenie wnętrza w stylu nowoczesnym, czy rustykalnym, ponieważ shuttersy sprawdzą się i tu, i tu. Jest to produkt szyty na miarę i dostosowany do preferencji i wizji klienta. W mgnieniu oka zmieniają pomieszczenie i nadają mu odpowiedniego charakteru. Pomogą uchwycić blask i ciepło zachodzącego zimą słońca, latem natomiast, osłonią przed jego ostrymi, południowymi promieniami. Okiennice wewnętrzne odgradzają i osłaniają nasz dom.
Pozwalają kontrolować ilość światła, jakie chcemy, aby wpadało do naszego pokoju. Zastosowane w biurze, nadają mu nieco intymności i nutkę profesjonalizmu. Wyposażenie wnętrza w shuttersy jest nieodzowne, w stworzeniu miejsca, w którym będziemy czuli się pewnie i dobrze. Naszego miejsca na ziemi.

Zdjęcia naszego reportera

shuttersy

okiennice wewnętrzne

wyposażenie wnętrza