"Witamy na stronie Acfe - u nas znajdziesz ciekawe informacje związane z biznesem oraz ekonomią."

Acfe to grupa Ekspertów i Specjalistów którzy przedstawiają tu zbiór myśli autorów na temat stron

W dobie elektroniki łatwo zaobserwować u ludzi brak kreatywności.

Kiedyś życie zmuszało nas do wymyślania sobie gier czy zabaw. Dziś wystarczy wcisnąć jeden guzik, żeby znaleźć zajęcie na długie godziny. A gdyby tak uwolnić się od wirtualnego świata? 
Pozwolić sobie na fantazje, na tworzenie czegoś nowego, swojego? Istnieje mnóstwo aktywności, które wymagają uruchomienia wyobraźni, ale zdecydowanie najciekawsze są te, które można wykonywać w grupie przyjaciół lub razem z członkami rodziny. Taki zabieg nie tylko rozwija kreatywność, ale zbliża też ze sobą uczestników. Oczywiście, jeśli ktoś jest typem samotnika, to proponowana przez nas rozrywka sprawdzi się również w jego przypadku. 
O czym mowa? O farbach! Tak! Temat znany od wieków. Od zawsze cieszący się popularnością dziś otwiera przed nami nowe drzwi. 
Mamy dla Was trzy propozycje:  
1. Farby do szkła Idealne dla wszystkich, którzy uwielbiają wszelkie witraże, ozdobne butelki, czy szklanki. Malowanie po szkle pozwala tworzyć przepiękne witrażowe obrazy, ale jest też dobrym pomysłem na przyozdobienie szklanki, która stanie się świecznikiem. Ogranicza Was tylko wyobraźnia. Podpowiemy Wam w sekrecie, że wykonane przez Was cuda możecie sprezentować bliskim - na pewno będą zachwyceni. 
2. Farby do tkanin Stary t-shirt, nudna poszewka na poduszkach, a może czas odmienić rolety na oknach? Wszystkie te problemy rozwiąże malowanie. Z łatwością w kilka chwil odmienisz wszystko to, czego już masz dość, a tym samym zaoszczędzisz na nowych dodatkach do domu!  
3. Farby do malowania palcami Świetna zabawa dla dzieci i całych rodzin. Ich skład pozwala na bezpieczną zabawę, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby trochę się pobrudzić! To jak? Którą opcję wybierasz? Bo my to skorzystamy ze sklepu http://www.e-plastyczny.pl

Zdjęcia naszego reportera

hobby

rozrywka

sklep

plastyka