"Witamy na stronie Acfe - u nas znajdziesz ciekawe informacje związane z biznesem oraz ekonomią."

Acfe to grupa Ekspertów i Specjalistów którzy przedstawiają tu zbiór myśli autorów na temat stron

Nasza firma produkująca sprzęt do nurkowania gościła w ostatnim czasie wizytację z samej Norwegii, z którą ściśle współpracujemy w zakresie sprzedaży, projektowania oraz dystrybucji naszego sprzętu po krajach europejskich.

Olbrzymia ilość gości jaka zjawiła się w naszym głównym biurze mającym swoją siedzibę w Poznaniu postawiła wszystkich pracowników w gotowości oraz sprawiła, że doskonale się do niej przygotowaliśmy. 

Poza sprawami organizacyjnymi związanymi z załatwieniem akomodacji dla naszych gości oraz zorganizowaniem nowoczesnych krzeseł konferencyjnych i stolików, zajęliśmy się także naszą posadzką wykonaną z najwyższej klasy linoleum. Wiedząc, że ponad 3/4 naszych gości to kobiety, zdecydowaliśmy się zastosować specjalne dywany na powierzchni naszego biura, na okres wizyty naszych norweskich gości. Panie mają skłonność do noszenia butów na wysokim obcasie i w związku z tym zdecydowaliśmy się na ten krok, który de facto dodał naszej posadzce dodatkowego uroku i wdzięku. 

Przy samym wejściu do pokoi naszego biurowca wykorzystaliśmy maty wejściowe z mikrofibry (prawdopodobnie również dostępne na stronie bhp-bejma.pl , które bardzo gustownie i szlachetnie zaprezentowały się na podłodze. Wynajem i serwis mat wejściowych kosztował nas grosze, a samo ich rozmieszczenie przy trzech wejściach od naszego biura trwało zaledwie chwilę. Na początku zdawało nam się, że będziemy musieli zakupić te maty, jednak udało nam się je wynająć. Kolega z firmy wpierw wyszukał w Internecie "Maty wejściowe - sklep w poznaniu" i wśród wyników wyszukiwań pojawiła się także opcja wypożyczenia tychże mat. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z obrotu całego spotkania oraz z naszych zabiegów prewencyjnych.

Zdjęcia naszego reportera

mata

wejście

budynek